HAKKIMIZDA

ONBİZA - Online Business Apps , İntekart İnternet Yazılım ve Reklam Hizmetleri'nin markasıdır.

2014 yılı başında, internet tabanlı yazılımlar geliştirme, internet reklamcılığı, marka ve patent danışmanlığı ve dijital yayıncılık konularında faaliyet göstermek üzere kurulan şirketimiz, geliştirdiği yazılım çözümleri ile müşterilerinin takdirini kazanmayı başarmıştır.

2018 yılı itibariyle ürettiğimiz yazılımları ONBİZA markası altında toplayarak, üretim, fiyatlandırma, satış, satış sonrası eğitim ve destek süreçlerini olabildiğince standart hale getirdik. Bu sayede pek çok iş insanının, gerek teknik ve anlaşılmaz olduğunu düşündükleri, gerekse yüksek maliyetlerden dolayı kullanmaktan kaçındığı ama aslında hayatlarını kolaylaştıracak, kullanımı kolay, işlerini çok daha verimli ve keyifli şekilde yapmalarını sağlayacak dijital iş uygulamalarına daha kolay erişmelerini sağlıyoruz.

Sayılarla Onbiza

Bazen sayılar herşeyi çok daha kolay ifade eder.

12

Yıl Deneyim

135

Kurumsal Müşteri

137

Tamamlanmış Proje

1890

Kullanıcı

Image Description

Neden bizi tercih etmelisiniz...

Hergün binlerce kişinin ziyaret ettiği web sitesi projelerimiz, müşterilerimize ciddi iş ve kazanç fırsatları sağlamaktadır. İş yönetimi uygulamalarımızı kullanan onlarca mutlu iş insanından biri de siz olabilirsiniz.

  • 12+ yıllık deneyim
  • Yüzlerce mutlu müşteri
  • Profesyonel ekip
  • Etkileyici çözümler
BİZE ULAŞIN