Onbiza WS - Web Sitesi Çözümleri

Modern, şık, fonksiyonel, kullanıcı dostu bir internet sitesine ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz.

"En geniş reklam ve tanıtım ağı olan interneti firmanız için verimli bir pazarlama aracı haline getiriyoruz."

7gün 24 saat açık

Web siteniz; firmanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi, 7 gün 24 saat ulaşılabilir bir platformda potansiyel müşterilerinize tanıtmanızı sağlar.

İlk intiba çok önemlidir

Bu söz web siteniz için de aynen geçerlidir. İçeriği kolayca incelenebilen, anlaşılır, görsel öğelerin uyumlu olduğu, sorunsuz çalışan bir web sitesi, potansiyel müşterileriniz veya iş ortaklarınızın şirketiniz hakkında olumlu hisler beslemesini ve güven duymasını sağlayacaktır.

Maximum verimlilik

Doğru şekilde yapılandırılan bir web sitesi, iş süreçlerinize ciddi katkı sağlar. Geliştirdiğimiz yazılımlarla, iş süreçlerinizi daha verimli hale getiriyoruz

Image Description
Image Description

Neden bizi tercih etmelisiniz...

Hergün binlerce kişinin ziyaret ettiği web sitesi projelerimiz, müşterilerimize ciddi iş ve kazanç fırsatları sağlamaktadır. İş yönetimi uygulamalarımızı kullanan onlarca mutlu iş insanından biri de siz olabilirsiniz.

  • 12+ yıllık deneyim
  • Yüzlerce mutlu müşteri
  • Profesyonel ekip
  • Etkileyici çözümler
Referans Projeler Referans Kurumlar

Proje Süreci

Her web sitesini bir proje olarak ele alıyoruz. Proje için uyguladığımız sürecin temel adımları. Analiz aşamasından yayına kadar olan proje süresi ortalama 1 haftadır.

Analiz

Sizi dikkatle dinleriz. Yetkili satıcılarımızla ve uzman teknik ekibimizle, hedef kitle tespiti, siteden beklentiniz gibi parametreler ışığında isteklerinizi karşılayacak sitenin teknik özelliklerini belirleriz.

Teklif

Analiz sonucunda belirlenen teknik özelliklere ve tasarıma sahip web sitesi için fiyat teklifimiz yetkili satıcımız tarafından iletilir. Teklifi onaylamanız halinde size özel ürün lisansınız hazırlanır ve lisans kodunuz teslim edilir.

Tasarım

Aktive edilen lisansınızda belirtilen özelliklerdeki web sitenizin tasarımı, tasarım ekibimiz tarafından yapılır ve onayınıza sunulur. Onay verilen tasarımların yönetim paneli entegrasyonları yapılarak içerik oluşturmanıza hazır hale getirilir.

Yayın

Yönetim panelini kullanarak web sitenizin içeriğiniz oluşturabilirsiniz. Bu aşamada uzman destek ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Hazır hale getirilen web sitesi, sizin belirlediğiniz anda yayınlanır.

Onbiza WS - Web Sitesi Çözümleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

Arayüz / tasarım

Web sitenizin ziyaretçilerin erişebildiği sayfalarının bütününü web sitesi arayüzü olarak adlandıralım. İçeriği kolayca incelenebilen, anlaşılır, görsel öğelerin uyumlu olduğu, sorunsuz çalışan bir web sitesi, potansiyel müşterileriniz veya iş ortaklarınızın şirketiniz hakkında olumlu hisler beslemesini ve güven duymasını sağlayacaktır.

Modern tasarımlar

Tasarımlarımız, modern, şık, fonksiyonel, kullanıcı dostu, ziyaretçilerinize güven veren, yüksek görsel kaliteye sahiptir.

%100 Mobil uyumlu

Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak çevrimiçi varlığınızın çok önemli bir parçasıdır. Pek çok ülkede artık akıllı telefon trafiği masaüstü trafiğini aşmıştır.

Sınırsız dil ve para birimi seçeneği

Onbiza web sitesi uygulamaları istediğiniz tüm dil ve para birimi seçenekleriyle çalışmaya uygun şekilde hazırlanır.

Arama motorlarıyla dost

Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda listelenmeniz için gerekli teknik altyapıya sahiptir.

YÖNETİM PANELİ

KONTROL SİZDE

Web sitenizin kolayca güncellenebilmesi önemlidir. Kullanımı kolay ve pratik yönetim paneliyle sitenizin kontrolü tamamen sizde.

TEK PANEL

Bütün web siteleriniz için tek yönetim paneli. Kullanıcı ve proje bazlı yetkilendirme ile sade ve pratik yönetim.

TAM KONTROL

Web sitenizin tüm içeriğini yönetebilirsiniz. Tabii ki her zaman yardıma hazırız ama ihtiyacınız olmayacak.

Mobil Uyumlu

İstediğiniz yerde, istediğiniz zaman rahatça kullanabilmeniz için tasarlandı. Tamamen mobil uyumlu.

Entegre sistem

Web sitenizle iş yönetim yazılımınız entegre çalışır. Enerjinizi dağınık sistemlerle kaybetmezsiniz.

Güçlü Altyapı

Sağlıklı ve stabil çalışan bir internet sitesine sahip olmak ancak güçlü bir altyapı ile mümkündür. Yazılım ve donanım altyapımıza güveniyoruz.

Mail Sistemi

Mail trafiğinizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bunun için dünyanın önde gelen mail servis sağlayıcılarıyla çalışıyoruz. Antivirüs, antispam benzeri tüm güvenlik önlemlerine sahip mail sunucularıyla rahat edeceksiniz.

Datacenter

Sunucularımız Türkiye'nin ve Dünyanın önde gelen servis sağlayıcılarının datacenterlarında bulunmaktadır. Bu datacenterler Güçlü network ve enerji altyapısı, soğutma ve iklimlendirme sistemi, yangın önleme sistemi gibi pek çok özelliğe sahiptir.

Yedekleme

Tüm verileriniz olası sistem arızalarına karşı düzenli olarak yedeklenir.

Onbiza WS - Web Sitesi Çözümleri

REFERANSLAR

Referans Projeler

Onbiza kalitesiyle hazırlanmış web sitesi projelerini incelemek istermisiniz? Bu sayfada sadece son 4 projeyi paylaştık. Diğerlerini görmek için lütfen tıklayınız.

Kurumsal Referanslar

Onbiza ürünlerine güvenen tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Tüm referans kurum listesi için lütfen tıklayınız.

"Onbiza, işinize ve işletmenize değer katan web siteleri üretir."

Web sitesi çözümlerimizle ilgili sıkça sorulan sorular ve cevaplarımız için Sık Sorulanlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi, teklif talebi ve siparişleriniz için lütfen yetkili satıcılarımızla iletişim kurunuz.

Yetkili Satıcılar